Od czerwca 2022 r. obowiązuje w Unii Europejskiej zakaz stosowania dawek terapeutycznych tlenku cynku w paszach dla prosiąt po odsadzeniu. Sektor hodowli trzody chlewnej poszukuje odtąd alternatywnych składników, których wdrożenie jest niezbędne w celu zmniejszenia współczynnika śmiertelności prosiąt przy jednoczesnym wspieraniu rozwoju ich układu pokarmowego, dzięki czemu jest on silny i zdrowy.

Białka funkcjonalne firmy APC stanowią doskonałe alternatywne rozwiązanie, zapewniające europejskim hodowcom trzody chlewnej utrzymanie konkurencyjności rynkowej. Istnieją liczne badania potwierdzające ich skuteczność w zakresie poprawy żywienia prosiąt i kontroli patologii wywoływanych np. przez bakterie z grupy E. Coli.

Wypełnij poniższy formularz i pobierz e-book umożliwiający zapoznanie się z najnowszymi badaniami, które dowodzą efektywności białek funkcjonalnych:


  NASZE PRODUKTY

  AP 920 |  820 SUSZONA ROZPYŁOWO PLAZMA

  Plazma jest niezbędnym składnikiem stosowanym w dietach zwierząt, wspomaga system odpornościowy i pozytywnie wpływa na kluczowe wskaźniki wydajności. AP 920 jest używane i stosowane na całym świecie w dietach świń, drobiu, akwakultury i zwierząt towarzyszących. Jest to bezpieczny, skuteczny i niezbędny komponent diety  w hodowli zwierząt i wyznacza poziom, do którego porównywane są wszystkie inne składniki białkowe. Plazma oferuje również doskonałą funkcjonalność w zastosowaniu mokrej karmy dla zwierząt domowych, gdzie wymagane są ulepszenia w zakresie emulgowania, żelowania i zatrzymywania wody.

  OPAKOWANIA

  25 kg worki  |  Big Bag

  RODZAJE

  100% Wołowa | 100% Wieprzowa | Mixed wołowo-wieprzowa

  APPETEIN SUSZONA ROZPYŁOWO PLAZMA GRANULOWANA

  Appetein jest unikalną plazmą w formie granulowanej, która działa w taki sam sposób jak AP 920. Zastosowanie naszej wyspecjalizowanej metody produkcyjnej pozwala na przekształcenie proszku w granulki, co redukuje pylistość i poprawia jego sypkość.  Klienci doceniają łatwiejsze dozowanie Appetein w porównaniu z innymi sypkimi produktami oraz możliwość stosowania jako posypki w dietach specjalnych.

  OPAKOWANIA

  25 kg worki  |  Big Bag

  RODZAJE

  100% Wieprzowa

  PEPTEIVA® HYDROLIZOWANE BIAŁKO

  Unikatowe, enzymatycznie hydrolizowane białko, oficjalnie dopuszczone do skarmiania wszystkich gatunków zwierząt. Szczególnie odpowiednie do stosowania w prestarterach, preparatach mlekozastępczych i paszach dla młodych zwierząt w tym prosiąt, drobiu, cieląt, ryb i kóz. Pepteiva może zastąpić inne białka zwykle stosowane w diecie młodych zwierząt i zapewnia wydajność, widoczną w krytycznym momencie wzrostu zwierząt, jakimi są pierwsze diety.